Forum Biciklističkog kluba Zadar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MTB utrka u Vodicama

2 posters

Go down

MTB utrka u Vodicama Empty MTB utrka u Vodicama

Postaj  53ć uto tra 21, 2009 8:48 am

Marinjo i Luka su u Rijeci odnili broncu u sport 1 i sport 2 kategoriji :565825: Dobra najava za trku u Vodicama koja ce se odrzati 3.5 u nedilju. Bit ce zanimljivo ,pa ko se boji vozit trku affraid nek se javi pa da organiziramo nekakav prijevoz :858883: za gledatelje da nas bude sto vise. Momci su nam nabruseni :klopa: (Marin 🍺 ,Luka Embarassed ,Krki No ,Marko drunken ,Zdene :icon2_scooter: ....) i budemo li ih mi bodrili bit ce i medalja zivili :687726:
53ć
53ć

Broj postova : 79
Join date : 01.12.2008
Age : 44
Lokacija : Zadar

[Vrh] Go down

MTB utrka u Vodicama Empty Re: MTB utrka u Vodicama

Postaj  pave uto tra 21, 2009 4:15 pm

by the way gos'n 53ć u Vodice ide i cila ekipa do 14 godina ako niste znali, pa bi bilo lipo da svekoliku forumsku javnost pozovete da bodri i njih. Pretpostavljam da ćete ovom prilikom pronaći put do staze da se ne bi ponovila Klana di ste taman stigli da vidite kako organizator skida oznaku start-cilj umisto da se potrudite da stignete na vrime pošto ste već obećali doć i bodrit klince.
S osobitim štovanjem! jocolor

pave

Broj postova : 185
Join date : 30.11.2008

[Vrh] Go down

MTB utrka u Vodicama Empty protunapad

Postaj  53ć uto tra 21, 2009 7:35 pm

uf,uf,uf kakav napad na moju malenkost, a ja samo dobronamjerno najavia vodice i spomenia nase mountain bikere koji su napravili rezultat ali ih se ne spominje bas puno. Nije valjda to zato sto u ovom klubu vedri i oblaci gospon zbicar. Very Happy Namjera mi je bila obavjestit o trci u vodicama sto sam i napravia,a da sam zna da ide i pomladak siguro bi i njih spomenuo.umisto da dobijem pohvalu ono odma kritika Crying or Very sad ,al takav je nas Tajo :L : Sto se tice Klane ,tu je bila ogromna volja i zelja s moje strane da prisustvujem toj trci al posto mi je navigator bio nas Tajo driver koji nije bas na ti s prometnim znakovima,dva put smo zavrsili na kastvu. Klana -kastav ima tu slicnosti oba dvoje pocinje s K. Doci iz Zadra pa makar i na finish nije mala stvar i trebalo bi bit za pohvalu. Obecali smo doc i dosli smo da nam nije bio stalo nebi ni dolazili zadnjih 5 minuta. :565825: Eto toliko od mene cisto da svekolika forumska javnost zna istinitu pricu.

S stovanjem,
53ć
53ć

Broj postova : 79
Join date : 01.12.2008
Age : 44
Lokacija : Zadar

[Vrh] Go down

MTB utrka u Vodicama Empty rekontra

Postaj  pave pet tra 24, 2009 7:59 pm

ovo cisto da ne bude 3-3 nego 4-2,nemam baš puno vremena inače bi bilo 6-0 ko u onom tenisu u koji si se neupućen onomad upustio :W:

pave

Broj postova : 185
Join date : 30.11.2008

[Vrh] Go down

MTB utrka u Vodicama Empty Re: MTB utrka u Vodicama

Postaj  53ć ned tra 26, 2009 7:19 pm

Prijatelju mi vozimo bicikle ,a ne igramo tenis. Sad si se na to pocea vadit,svaka cast na tenisu nisi los al siguro bi vise volia da si los u tenisu a bolji na bicikli Laughing
53ć
53ć

Broj postova : 79
Join date : 01.12.2008
Age : 44
Lokacija : Zadar

[Vrh] Go down

MTB utrka u Vodicama Empty Re: MTB utrka u Vodicama

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.