Forum Biciklističkog kluba Zadar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trening utrka Tkon-Muline

5 posters

Go down

Trening utrka Tkon-Muline Empty Trening utrka Tkon-Muline

Postaj  pave ned oľu 04, 2012 7:07 pm

Evo ovako za sve zainteresirane. Pošto je slijedeću subotu škraping, a Bk Zadar tradicionalno na taj dan ide na otočni đir, u taj otočni đir ove godine smo odlučili uklopiti i jedno odmjeravanje snaga između triatlonaca, rekreativaca, veterana i natjecateljske elite te svih ostalih naroda i narodnosti spremnih i sposobnih da odvezu trening utrku između Tkona i Mulina.
Plan je slijedeći, lagana vožnjica tj. zagrijavanje do Biograda, prebacivanje na trajekt i nakon toga kreće race, dobro ne baš odma s rampe, već ćemo se tamo malo poredati, možda nas neko i uslika. Pa tko želi sudjelovati nek se izjasni kako bi se taktike mogle razraditi do iduće subote Smile
S obzirom da je cilj u Mulinama nadamo se da će Celent obezbjediti zakusku na kraju. Poslije toga laganica do Preka i trajektom nazad.
Točan tajming polaska biće određen kad vidimo koliko ima dragovoljaca, datum je u svakom slučaju 10.03.2012.

pave

Broj postova : 185
Join date : 30.11.2008

[Vrh] Go down

Trening utrka Tkon-Muline Empty Re: Trening utrka Tkon-Muline

Postaj  veteran C-e ned oľu 04, 2012 7:21 pm

trajekt ima u devet i u jedanajest

a, da vatamo onoga u devet i s time smo eliminirali pola konkurencije pospanaca, . aa
veteran C-e
veteran C-e

Broj postova : 209
Join date : 07.02.2009
Lokacija : zadar

[Vrh] Go down

Trening utrka Tkon-Muline Empty Re: Trening utrka Tkon-Muline

Postaj  sinisa pon oľu 05, 2012 10:55 am

ako se ide na trajekt u 9 upiši mene i Emilija!

sinisa

Broj postova : 10
Join date : 04.12.2011
Age : 53

[Vrh] Go down

Trening utrka Tkon-Muline Empty Re: Trening utrka Tkon-Muline

Postaj  pave pon oľu 05, 2012 11:05 am

Da, ide se u 9 da se izađe u susret triatloncima a i svim ostalim ranoraniocima. Sastanak kod prostorija kluba u 7i30. Dok izađemo iz grada 7i45, lagano do Biograda da smo tamo u 8i45 i trajekt u 9. Mislim da je to ok, i dovoljno vremena ukoliko se nekome guma probuši da je stigne zamijeniti i stići u 9 na trajekt. O cilju ćemo se dogovoriti, da li da se digne na plato ispod Mihovila kako bi povratak na trajekt bio što kraći ili ga produžiti na Muline i omogućiti šprinterima laganu pobjedu..Glasovanje?

pave

Broj postova : 185
Join date : 30.11.2008

[Vrh] Go down

Trening utrka Tkon-Muline Empty Re: Trening utrka Tkon-Muline

Postaj  sinisa pon oľu 05, 2012 1:16 pm

ako u Mulinama nema zakuske 2 glasa su za Mihovil!!!

sinisa

Broj postova : 10
Join date : 04.12.2011
Age : 53

[Vrh] Go down

Trening utrka Tkon-Muline Empty Re: Trening utrka Tkon-Muline

Postaj  veteran C-e pon oľu 05, 2012 8:32 pm

sinisa je napisao/la:ako u Mulinama nema zakuske 2 glasa su za Mihovil!!!

argumenti su ti neoborivi
veteran C-e
veteran C-e

Broj postova : 209
Join date : 07.02.2009
Lokacija : zadar

[Vrh] Go down

Trening utrka Tkon-Muline Empty Re: Trening utrka Tkon-Muline

Postaj  pave pet oľu 09, 2012 7:45 pm

Pripremite sitne pare za trajekt, 26kn u smjeru Tkon, 31 kn u smjeru Preko-Zadar. Da kupovina bude brža i ne stojimo svi u redu, nego damo jednom i on kupi za sve.
Dionicu utrke ćemo skratiti do Preka, a cilj točno definirati na trajektu. Koliko sam obaviješten najveće zvijezde su otkazale dolazak da ne bi prerano u sezoni otkrili adute,a i uplašili se neki najavljenog cilja pod Mihovilom, dakle nema specijalista za kronometar..zna se kojih:)), niti specijalista za šprint..zna se kojih Smile)..pa tko ostaje..svi ostali koji se ne boje izgubiti..vidimo se u 7i30 izjutra.

..Inače na internim kladionicama najbolje stoji Celent, koeficijent 1.20 na pobjedu Smile)

...slijedeći vikend da odmah najavim slijedi također trening utrka prema Paškom mostu, cilj će biti na Matakovom brigu, tajming će izaći u ponedjeljak-utorak..dakle staza prošlogodišnjeg Prvenstva Dalmacije.

pave

Broj postova : 185
Join date : 30.11.2008

[Vrh] Go down

Trening utrka Tkon-Muline Empty Re: Trening utrka Tkon-Muline

Postaj  krki1 sub oľu 10, 2012 7:38 pm

Sto ti imas protiv specijalista, ne razumim..? Neki ljudi imaju obitelj, dicu i obaveze, neki bolesni, nekima se i neda, neki mozda nemaju 50kn za kartu.. A sto se tice specijalista, koliko ja znam, dobro te deru na kronometar, a i na sprintu da ne govorim. Dica te peglaju, ni s njima ne mozes vise. Ja da sam na tvom mistu zapita bi se malo scratch . Možda si ljut jeli ti nije ima ko naprid stati, pa ti je prosjek bia 30 umisto 40 na sat.. Laughing I jos nesto, ti "SPECIJALISTI" kako ih nazivas, vjerujem da su ti pomogli puno oko svega (kluba, dice, pratnje).. Ako smo mi svi specijalisti, kako ti sebe nazivas?

krki1

Broj postova : 9
Join date : 21.01.2012

[Vrh] Go down

Trening utrka Tkon-Muline Empty Re: Trening utrka Tkon-Muline

Postaj  pave sub oľu 10, 2012 8:15 pm

He, he, vidimo se slijedeći vikend "specijalist", nadam se da te se mtb-sekcija neće prepasti pa će se pojaviti, cilj ti baš neće odgovarati Wink..

pave

Broj postova : 185
Join date : 30.11.2008

[Vrh] Go down

Trening utrka Tkon-Muline Empty Re: Trening utrka Tkon-Muline

Postaj  deer sub oľu 10, 2012 8:26 pm

krki1 je napisao/la:Sto ti imas protiv specijalista, ne razumim..? Neki ljudi imaju obitelj, dicu i obaveze, neki bolesni, nekima se i neda, neki mozda nemaju 50kn za kartu.. A sto se tice specijalista, koliko ja znam, dobro te deru na kronometar, a i na sprintu da ne govorim. Dica te peglaju, ni s njima ne mozes vise. Ja da sam na tvom mistu zapita bi se malo scratch . Možda si ljut jeli ti nije ima ko naprid stati, pa ti je prosjek bia 30 umisto 40 na sat.. Laughing I jos nesto, ti "SPECIJALISTI" kako ih nazivas, vjerujem da su ti pomogli puno oko svega (kluba, dice, pratnje).. Ako smo mi svi specijalisti, kako ti sebe nazivas?

krki svaka čast! a i dobra ti ona fora sa škripom guma, taman sam se vidio na intezivnoj,poz

deer

Broj postova : 89
Join date : 20.07.2010
Lokacija : Zd

[Vrh] Go down

Trening utrka Tkon-Muline Empty Re: Trening utrka Tkon-Muline

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.