Forum Biciklističkog kluba Zadar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOP LISTA MTB

4 posters

Go down

TOP LISTA MTB Empty TOP LISTA MTB

Postaj  pave čet sij 15, 2009 12:15 am

TOP LISTA SAVJETA I PROGNOZA ZA 2009
desetorici veličanstvenih (BK ZD) (najprisutnijih na mtb-vožnjama)


1. Cube (crveni)

Pravilno balansirati mješavine iz posuda A i B i pritom nikako dodatak C ne mućkati više od 2 minute sa dodatkom D, te obavezno prilog E upotrebljavati ne više od 4 puta godišnje.
SAVJET: Pripaziti na skretanja prilikom sudjelovanja na utrkama u Ličko-Senjskoj županiji.

2. Cube (sivi)

Smanjiti prosjek od jednog ozbiljnog pada godišnje. Ako subotnje izlaske prebaci u neki drugi termin sigurno ćemo tog momka vidjeti na postolju.

3.Colnago
Na pragu tridesetih pred njim je samo jedna dvojba: s-works ili t-bones!

4.Scott
Teško je pronaći motivaciju kad je čovjek bio na OI, al vjerujmo u njegov natjecateljski duh!

5. Cube(crni)
Pred njim je prva prava sezona nakon dugogodisnje pauze, Dokazaće da Sv. Nikola nije neosvojiva tvrđava. SAVJET: Poštivati ograničenja brzine kroz naseljena mjesta!

6. Canondale (lakši)
Njegov uspon ka zlatnoj sredini kolone može spriječiti samo vožnja sa Vidrom i neobjašnjive ozljede koljena.

7. Coppi
Neosporan talent negdašnjeg profesionalca limitiran je težinom bebe koju vozi i predbračnih obaveza koje revno ispunjava. Al sve to ga sigurno neće spriječiti da još koji put zabljesne od Yachtinga do Barke.

8. Kelly

Tih,samozatajan i pouzdan. Pravi klupski vozač iz godine u godinu. I ako ne bude u formi daće sve od sebe. Takvi nam trebaju!

9. Canondale (teži)
Ne vidimo ga često,al na začelju sigurno neće biti njegovo mjesto!

10. Genesis
Uvijek na samom rubu ispadanja,al zbog nezaboravne vožnje kočaricom do Tkona kojoj je kumovao njegov tempo zaslužuje da ga se sjetimo na kraju ove top-liste!

pave

Broj postova : 185
Join date : 30.11.2008

[Vrh] Go down

TOP LISTA MTB Empty Re: TOP LISTA MTB

Postaj  Gost čet sij 15, 2009 2:18 pm

nesto vam se puno spominju yachting i barka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

TOP LISTA MTB Empty top lista

Postaj  Denis pon oľu 09, 2009 9:16 am

pa neki vole druzenje,more i dobru kavu nakon dobre voznje...Smile))

Denis

Broj postova : 19
Join date : 01.12.2008

[Vrh] Go down

TOP LISTA MTB Empty Re: TOP LISTA MTB

Postaj  53ć pon oľu 09, 2009 11:54 am

e moj vito, Luka,Marin,Krki i Pave su vam pokazali kako voze oni sto side u barke i yachtingu kava . Toliko su bili brzi da im ti na skrapingu nisi moga ni krugove brojit scratch , pa si ih posla koji krug vise... :565825:
53ć
53ć

Broj postova : 79
Join date : 01.12.2008
Age : 44
Lokacija : Zadar

[Vrh] Go down

TOP LISTA MTB Empty Re: TOP LISTA MTB

Postaj  Gost pon oľu 09, 2009 1:59 pm

postal sam samo luku i jos nekog, neznam tocno kako se zove u 2. krug jer mi je tako bilo receno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

TOP LISTA MTB Empty Re: TOP LISTA MTB

Postaj  53ć pon oľu 09, 2009 2:53 pm

Zove se Marin. Samo dvoicu i to prvu dvojicu... Nema veze Vito dobar si ti momak,samo nekad tribas i sam razmisljat. Prvi put si samovoljno preuredia stazu po kojoj se svi voze, pa je Marko 2 miseca zavrsia s ovratnikom :70472: ,ovaj put si zeznia trku, a meni si sam reka da se krug ponavlja jedanput... :nono: sto ce bit treci put ceka ? Moj Vito najbolje ti je da i ti pocmes vozit :icon2_scooter: od yachtinga do barke s nama sminkerima na skupim biciklama ,koji samo pijemo kave kava ,pokazujemo bicikle i valjda zbog puno kofeina na svakoj utrci neko od nas bude prvi. :687726:
53ć
53ć

Broj postova : 79
Join date : 01.12.2008
Age : 44
Lokacija : Zadar

[Vrh] Go down

TOP LISTA MTB Empty Re: TOP LISTA MTB

Postaj  Gost pon oľu 09, 2009 6:31 pm

mene jos okrivite ako vam se felga skrivi tokom voznje ili ako vam se guma izbusi slucajno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

TOP LISTA MTB Empty Re: TOP LISTA MTB

Postaj  SoMo pon oľu 09, 2009 10:12 pm

E moj dragi Vito,
kažu da si kriv jer si sluša organizatora, a nisi mislija svojom glavom ...
I oni su prije trke znali koliko se krugova vozi, kako kaže 53ć, a isto su tebe poslušali?!?!?! Arrow
(Toliko o razmišljanju svojom glavom)

Znam koliko znoja i treninga triba da bi se pobijedila trka, pa mi je iskreno ža što se tako dogodilo.
LUKA ČESTITAM!

(A moram braniti nećaka!)

SoMo

Broj postova : 12
Join date : 08.12.2008

[Vrh] Go down

TOP LISTA MTB Empty Re: TOP LISTA MTB

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.