Forum Biciklističkog kluba Zadar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nedjeljni đir ipak se ne propušta :-)

Go down

Nedjeljni đir ipak se ne propušta :-) Empty Nedjeljni đir ipak se ne propušta :-)

Postaj  Mirko S.Z. ned vel 12, 2012 8:50 pm

Iako snjeg koji je počeo padati u subotu naveće nije davao velike šanse nedjeljnoj vožnji, jutro nas je dočekalo suho i s suncem koje se probijalo kroz oblake Very Happy
Skupilo nas se ovaj put nešto manje što zbog neodgodivih obaveza a nešto i zbog pomanjkanja odabranog prevoznog sredstva za ovaj put tj. MTB-a
MTB je bio ispravan izbor jer još uvjek po cestama ima ostataka ugaženog snijega, škalja i soli a i bura koja je bila podosta jača što smo se približavali privlaci, mogla se lakše izbjegavati po šumskim puteljcima.

Nedjeljni đir ipak se ne propušta :-) 20120212090420

Nedjeljni đir ipak se ne propušta :-) 20120212090444

Pošto ovaj put nije bilo Siniše s nama naravno za probužanu gumu sam ja bio zadužen (Jebe.ti mliko i onog ko ga još ne stavi u gumu) Sad
Nedjeljni đir ipak se ne propušta :-) 20120212100623

Hm guma je nova i nisam nikakav trn našao u njoj....
Nedjeljni đir ipak se ne propušta :-) 20120212100635

...daj Brane provjeri da se nije samo ventil odvidao...
Nedjeljni đir ipak se ne propušta :-) 20120212100715

Hm reče Brane; možda ti se ventil i odvidao ali čini mi se da je ova brukva desetka vjerovatniji uzrok gumidefekta Shocked
Nedjeljni đir ipak se ne propušta :-) 20120212101122

Sve u svemu da nije bilo jake Bure oko Privlake vožnja bi bila skroz ok za ovo doba godine i prošlotjedne vremenske neprilike.
Temperatura se nije penjala više od nule ali to nije bio problem a jedino kad nas je bura propuvala kod Privlake imao sam osjećaj kao da vozimo u Gospiću.
Leda nije bilo a kroz polja je bilo gušt proći kroz još neotopljenim plahtama snijega. santa
Nedjeljni đir ipak se ne propušta :-) 20120212122759

Solidnih 57 km ruta je bila do Privlake uz more a nazad preko požarnih putova do Kožina.
Nedjeljni đir ipak se ne propušta :-) 12022012x

Sudeći po najavama za sljedeću nedjelju za koju najavljuju suho i toplo vrijeme, vraćamo se žbicama uz nadamo se veću posjećenost
a više o tome u srijedu Very Happy
Mirko S.Z.
Mirko S.Z.

Broj postova : 367
Join date : 11.12.2008
Age : 49
Lokacija : zadar

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.