Bicklijada grada Gospića 07.07.2012

Go down

Bicklijada grada Gospića 07.07.2012

Postaj  Mirko S.Z. on sub srp 07, 2012 8:27 pm

Eto i ovaj put već nekoliko godina za redom BK Zadar pohodi cestovnu biciklijadu / utrku koju organizira grad Gospić povodom dana njihovog grada.
Kako je to izgledalo možete pogledati u sljedećim slikama ( jedino mogu naglasiti da hattori hanzo kad se doda policija nikad ne završi dobro po hanzoa hehe )

El presidente prvi nastup nakon 20-tak godina cheers cheers cheers

Naš Hanzo ponovo nije imao sreće - kod sprinta pred cilj izletilo mu je auto koju je policija zaboravila zaustaviti i on je da bi izbjegao direktni sudar skrenuo lijevo na travnatu površinu uz let od 2-3 metra i psovanje policiji dok je još bio u zraku Wink

Mirko S.Z.

Broj postova : 367

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Bicklijada grada Gospića 07.07.2012

Postaj  deer on sub srp 07, 2012 9:07 pm

Hanzo na Zavižanu skoro umro, u Gospiću poginuo!a koliko vridi ta biciklica u kg/po glavi?? Smile

deer

Broj postova : 89

Korisnički profil

[Vrh] Go down

sto je dobro dok su rane vruce

Postaj  hattori.hanzo on ned srp 08, 2012 3:40 pm

deer je napisao/la:Hanzo na Zavižanu skoro umro, u Gospiću poginuo!a koliko vridi ta biciklica u kg/po glavi?? Smile
Ovdje je kljucna rijec skoro. A biciklica je očito premašila sva očekivanja jer nečija druga nebi preživila ovakav udes. Jučer dok sam sjedio u kolima hitne pomoći 3 minute nakon pada dok mi je doktor mjerio tlak koji je bio 120/80 pa u nevjerici ga ponovno mjerio jer mu se učinilo da mu je tlakomjer pokvaren i puls od 70 otkucaja u min nije me bolilo skoro ništa za razliku od danas, di me nemoguće boli lopatica i pola leđa. No zbog mene je uvedena i nova kategorija za umjetnički dojam: najspektakularniji pad 50 metara prije cilja, di sam uvjerljivo osvojio prvo mjesto osvojivši i trofej prikazan na slici koji nebi dobio da nije bilo velike pomoći djelatnika PU Gospić, hvala. Nadam se da mi je to zadnji i da ga niko od vas neće osvojiti.

hattori.hanzo

Broj postova : 67

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Bicklijada grada Gospića 07.07.2012

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics